Czy mój partner mnie zdradza? – Porady detektywa

Zdrada jest jedną z najczęstszych przyczyn rozpadu związków oraz rozwodów. Nie zawsze jest łatwa do wykrycia i często zdarza się, że zdradzający ukrywa to przez długi czas. Często jednak można dostrzec oznaki zdrady. Relacje partnerów ulegają ochłodzeniu, oddalają się od siebie – wtedy zaczynamy nabierać podejrzeń czy nasz partner nie ma czegoś na sumieniu.

Nie wiem czy mój partner jest mi wierny – co robić?

Są pewne sygnały, które powinny zwrócić naszą uwagę. Szczególnie, gdy zauważamy zmiany w zachowaniu naszej drugiej połówki. Niektóre objawy zdrady/romansu są wspólne dla obu płci (unika seksu, zaczyna bardziej dbać o siebie lub też częściej przebywa poza domem i w delegacjach), jednak są też takie które charakteryzują mężczyznę (zachowuje się lepiej niż zwykle – wynosi śmieci, daje prezenty), a inne kobietę (poświęca więcej czasu na dbanie o siebie, lepszy wygląd, wprowadza dietę).

Głównym symptomem niewierności jest jednak wyjątkowe pilnowanie swojego telefonu – mogą na nim znajdować się smsy, połączenia a nawet zdjęcia. Jeśli Twój partner zaczyna chorobliwie pilnować telefonu – zwróć na to uwagę.

Jednak oznaki zdrady to tylko oznaki – mogą być spowodowane wieloma czynnikami i nie musi to być jednoznacznie zdrada. Niektórzy “zdrajcy” unikają seksu, bo zaczyna ich pociągać tylko kochanek lub kochanka, a inni wręcz przeciwnie – seksem z partnerem starają się zagłuszyć wyrzuty sumienia i “zrekompensować” zdradę.

Mój partner unika seksu – czy to oznaka zdrady?

Jeśli Twój partner unika seksu, zachowuje się inaczej niż zwykle – nie wpadaj od razu w panikę. Podstawą powinna być szczera rozmowa – jeśli dalej będziesz mieć wątpliwości i intuicja będzie podpowiadać Ci, że coś jest nie tak, zwiększ swoją czujność i przyjrzyj się dokładnie zachowaniu partnera.

Partner mnie zdradza – po czym to poznać?


1. Twój partner zachowuje się dziwnie


Niepokój powinno wzbudzić ochłodzenie relacji jak zarówno nadmierne ciepło ze strony partnera. Jeśli partner nie stara się podtrzymywać związku, nie słucha co mówisz lub krytykuje Twoje zachowanie oraz wygląd może być to oznaką niewierności. Również przesada w drugą stronę może być oznaką poczucia winy i próby zadośćuczynienia zdrady. Nagłe obdarowywanie prezentami, komplementami czy kwiatami powinno wzbudzić podejrzenia.

2. Partner zaczyna przesadnie dbać o siebie


Jeśli Twój partner nie przejmował się przesadnie swoim wyglądem może to być symptom tego, że chce podobać się komuś innemu. Rzeczy, które powinny Cię zaniepokoić to np. przejście na dietę, wykupienie karnetu na siłownię, używanie nowych perfum, a nawet zmiana całego stylu ubioru.

3. Ukrywanie przed Tobą komórki, zmiana hasła do komputera


Nagła zmiana haseł do facebooka, ustawienie blokady na telefon oraz wyczyszczona historia przeglądania i rejestru połączeń czy smsów, a także odrzucanie telefonów w Twojej obecności lub wychodzenie do innego pokoju na czas rozmowy. Zwróć na to szczególną uwagę – to jedna z bardziej wyraźnych oznak zdrady.

4. Partner unika seksu, kontaktu fizycznego


Kiedy Twój partner cały czas szuka wymówki, aby nie uprawiać z Tobą seksu – to zdecydowanie powód do obaw. Zdradzający rzadko mają dwóch partnerów seksualnych jednocześnie. Brak seksu może być również spowodowany wieloma czynnikami jak stres w pracy czy pogorszony stan zdrowia, jednak często zdarza się, że akurat pojawił się ktoś inny.

5. Partner spędza więcej czasu poza domem


Nagły wzrost nadgodzin czy delegacji powinien wzbudzić podejrzenia. Życie na dwa fronty wymaga dużej organizacji czasu – nagłe zmiany planów, ciągłe spóźnienia się oraz wychodzenie z domu w bliżej nieokreślonym celu może świadczyć o podwójnym życiu.

6. Partner jest drażliwy, łatwo się denerwuje


W związku o wielu rzeczach powinno się szczerze rozmawiać. Drażliwość czy zbytnia nerwowość może być spowodowana złym stanem zdrowia, problemami w pracy/rodzinie, ale również tym, że zdrada może wyjść na jaw. Szczególnie jest to widoczne przy bezpośrednich pytaniach – partner denerwuje się kiedy pytasz go o zdradę.

7. Częste konflikty i kłótnie w związku

Jeżeli w Twoim związku kłótnie w ostatnim czasie występują częściej niż zwykle i są intensywniejsze może to być symptom zdrady. Zdradzający partner nie szuka porozumienia, lecz zaczyna się zastanawiać czy jest jeszcze sens to ciągnąć.


8. Podejrzane wydatki


Jeżeli macie wspólne konto zwróć uwagę na wydatki Twojego partnera. Jeżeli będzie się dobrze ukrywał to możesz zauważyć jedynie częste wypłaty z bankomatów – jeżeli natomiast trochę gorzej, być może znajdziesz w historii rachunków płatność w restauracjach, kwiaciarniach lub innych rozrywkowych miejsc. Dodatkowo aby wyrównać budżet może próbować oszczędzać na waszych wspólnych wydatkach.


Jeżeli intuicja podpowiada Ci, że Twój partner może Cię zdradzać i zauważasz wyżej wymienione symptomy – pamiętaj, że aby się upewnić potrzebujesz niepodważalnego dowodu – tym bardziej jeśli może się to skończyć rozwodem w sądzie.

W obecnych czasach usługi detektywistyczne pozwalające zdobyć dowody na zdradę stają się coraz popularniejsze – zanim zarzucisz partnerowi zdradę warto skorzystać z pomocy profesjonalisty w celu upewnienia się w 100% czy Twój partner ma kogoś na boku.

Przejdź do strony głównej

Czy ten post był pomocny?

Average rating 5 / 5. 1

Bądź pierwszym, który oceni!

admin

Leave your message

Zobacz również

Poprzedni post

Następny post

Kto to jest detektyw? →